Information Technology for Citizenship and Democracy

 • Mobilność do Chorwacji miała zaskakujący przebieg. Najpierw w 2020 r. została odwołana z powodu szalejącej w Europie i na Świecie pandemii Covid-19, a gdy już mogliśmy wyjechać w 2022 r. rozchorowała nam się jedna uczestniczka więc pojechaliśmy w zmniejszonym składzie. Nasza wizyta w Chorwacji trwała od 18 do 24 kwietnia 2022 r. Była to ostatnia mobilność w której brali udział uczniowie w realizacji projektu „Information Technology for Citizenship and Democracy”. Mobilność do Polski została odwołana z powodu intensyfikacji działań wojennych na Ukrainie, więc rodzice uczniów z Chorwacji, Francji i Portugali nie zgodzili się na wyjazd swoich dzieci do Polski, która graniczy z Ukrainą.

 • Do Portugalii przybyliśmy w godzinach porannych, a że z lotniska w Porto do Mai gdzie mieści się szkoła nas goszcząca jest bardzo blisko mogliśmy się udać do hotelu i po zakwaterowaniu udać na wycieczkę do Porto. Zwiedzając wspaniałą plażę, a następnie udaliśmy się na obiad i dalszą część zwiedzania Porto, a wieczorek przywitaliśmy ekipy z Chorwacji i Francji, które to przyjechały później , a zamieszkały w naszym hotelu.

 • 14 stycznia 2022 r. zorganizowaliśmy uroczyste podsumowanie mobilności do Francji gdzie przybywaliśmy w dniach od 21 do 27 listopada 2021 r., w miejscowości Saint Jean d’Angely.

 • Kiedy trzy lata temu rozpoczynaliśmy poszukiwania partnerów do projektu w ramach programu Erasmus+ , Edukacja Szkolna Akcja K2 – Międzynarodowa współpraca szkół, nie mieliśmy pojęcia, że nasz  projekt będzie realizowany w tak skomplikowanym okresie nie tylko w kraju ale i na świecie. Wysłaliśmy ofertę współpracy  do  szkół z Portugalii, Francji i Chorwacji, które szukały czwartego partnera.

 • 25-11-2020 08:37

  Covid -19 a projekt

  Covid – 19 paraliżuje nasz projekt ”Information Technology for Citizenship and Democracy”

 • KILIŃSKI MOVIE MOVIE to doskonały moment, by podjąć działania promocyjne naszego projektu "Information Technology for Citizenship and Democracy" w ramach programu Erasmus+.

 • W dniu 8 stycznia 2020r. na Stadionie Narodowym w Warszawie obyła się konferencja organizowana przez FRSE dotycząca realizacji różnorodnych akcji w ramach programu Erasmus+ .

 • 11-12-2019 13:32

  W Portugalii

  W dniach 16-18 października 2019 r. nauczyciele Zespołu Szkół im. Jana Kilińskiego w Krapkowicach  w ramach projektu  ”Information Technology for Citizenship and Democracy” przebywali w Agrupamento de Escolas do Castelo da Maia Maia w Portugali.

 • Dbając o dobrą jakość realizowanego projektu „Information Technology for Citizenship and Democracy” w dniu 22 października 2019 r. osoby odpowiedzialne za jego prawidłowe rozliczenie finansowe brały udział w szkoleniu organizowanym przez FRSE dla księgowych i koordynatorów projektu.

 • 05-12-2019 08:42

  Programy Erasmus +

  W naszej szkole realizowane są dwa projekty w programie Erasmus+.

    Data publikacji: 21-11-2019 10:12
Zespół Szkół im. Jana Kilińskiego
47-303 Krapkowice | ul. Ks. F. Duszy 7 | tel. 77 466 32 02