Information Technology for Citizenship and Democracy

 • mi1.jpeg

  W dniu 11 października 2020 r. w ramach podsumowania i zakończenia naszego projektu zorganizowaliśmy wizytę w Biurze Parlamentu Europejskiego we Wrocławiu. 

 • 1 (2).jpeg

  W dniach 07-10 lipca 2022 r. gościliśmy w murach naszej szkoły naszych partnerów z Chorwacji, Francji i Portugali, z którymi realizujemy projekt ”Information Technology for Citizenship and Democracy” w ramach programu Erasmus+. Wizyta była wielokrotnie przekładana aż w końcu udało nam się ustalić wakacyjny termin do odbycia wizyty.

 • IMG-20220621-WA0011.jpeg

  W dniu 13.06.2022 r. w auli szkoły pani Dyrektor Szkoły Iwona Medwid wręczyła certyfikaty uczestnictwa w mobilności zagranicznej do Portugalii i Chorwacji.Covid – 19 nie tylko spowodował zmiany terminów mobilności zagranicznych uczniów ale również wpłynął na podsumowanie tych działań w macierzystych szkołach. Realizacji dwóch mobilności zagranicznych w krótkim czasie oraz organizacja egzaminów maturalnych spowodowało, że dopiero w czerwcu mogliśmy uroczyście podsumować te działania w sposób uroczysty. 

 • 1.jpeg

  Mobilność do Chorwacji miała zaskakujący przebieg. Najpierw w 2020 r. została odwołana z powodu szalejącej w Europie i na Świecie pandemii Covid-19, a gdy już mogliśmy wyjechać w 2022 r. rozchorowała nam się jedna uczestniczka więc pojechaliśmy w zmniejszonym składzie. Nasza wizyta w Chorwacji trwała od 18 do 24 kwietnia 2022 r. Była to ostatnia mobilność w której brali udział uczniowie w realizacji projektu „Information Technology for Citizenship and Democracy”. Mobilność do Polski została odwołana z powodu intensyfikacji działań wojennych na Ukrainie, więc rodzice uczniów z Chorwacji, Francji i Portugali nie zgodzili się na wyjazd swoich dzieci do Polski, która graniczy z Ukrainą.

 • Er1.jpeg

  Do Portugalii przybyliśmy w godzinach porannych, a że z lotniska w Porto do Mai gdzie mieści się szkoła nas goszcząca jest bardzo blisko mogliśmy się udać do hotelu i po zakwaterowaniu udać na wycieczkę do Porto. Zwiedzając wspaniałą plażę, a następnie udaliśmy się na obiad i dalszą część zwiedzania Porto, a wieczorek przywitaliśmy ekipy z Chorwacji i Francji, które to przyjechały później , a zamieszkały w naszym hotelu.

 • erasmus.jpeg

  14 stycznia 2022 r. zorganizowaliśmy uroczyste podsumowanie mobilności do Francji gdzie przybywaliśmy w dniach od 21 do 27 listopada 2021 r., w miejscowości Saint Jean d’Angely.

 • 1e.jpeg

  Kiedy trzy lata temu rozpoczynaliśmy poszukiwania partnerów do projektu w ramach programu Erasmus+ , Edukacja Szkolna Akcja K2 – Międzynarodowa współpraca szkół, nie mieliśmy pojęcia, że nasz  projekt będzie realizowany w tak skomplikowanym okresie nie tylko w kraju ale i na świecie. Wysłaliśmy ofertę współpracy  do  szkół z Portugalii, Francji i Chorwacji, które szukały czwartego partnera.

 • eTwinning.jpeg
  25-11-2020 08:37

  Covid -19 a projekt

  Covid – 19 paraliżuje nasz projekt ”Information Technology for Citizenship and Democracy”

 • IMG_20200227_104222.jpeg

  KILIŃSKI MOVIE MOVIE to doskonały moment, by podjąć działania promocyjne naszego projektu "Information Technology for Citizenship and Democracy" w ramach programu Erasmus+.

 • jjjj.png

  W dniu 8 stycznia 2020r. na Stadionie Narodowym w Warszawie obyła się konferencja organizowana przez FRSE dotycząca realizacji różnorodnych akcji w ramach programu Erasmus+ .

    Data publikacji: 21-11-2019 10:12
Zespół Szkół im. Jana Kilińskiego
47-303 Krapkowice | ul. Księdza Duszy 7 | tel. +48774663202