Sportowe emocje w Kilińskim

Sport i pozytywne emocje! Wykorzystujemy dobrą energię i zdobywamy medale!
#kiliński #zawody #szkoła #koszykówka #pudło #nagroda #zabawa #sport #3x3 #orlik #powiatkrapkowicki

Męska drużyna w składzie : Cieśla Maksymilian, Czyż Filip, Horst Piotr, Wójcik Mateusz zajęła III miejsce w Wojewódzkim Finale Piłki Koszykowej 3x3. Gratulacje chłopaki
Drużyna żeńska w składzie : Paulina Emerling i Wiktoria Król zajęła IV miejsce w Wojewódzkim finale Piłki Plażowej Dziewcząt . Był szał Gratulacje

Ponawiamy sukces z poprzedniego roku!
Amelia Mandziuk oraz Paulina Emerling zdobyły srebrny medal i zajmują drugie miejsce w Mistrzostwach Opolszczyzny w Siatkówce Plażowej Kadetek!

Miejsce to powoduje iż dziewczyny awansują do Półfinałów Mistrzostw Polski, które odbędą się 12-14 lipca.

Brawo dziewczyny jesteście niesamowite!

Zawodniczki, które również wzięły udział w turnieju: Wiktoria Król/Sylwia Witek, Patrycja Zając/Aleksandra Sikacka, Lena Lewandowska/Martyna Adamek. Trenerki Paulina Broy i Justyna Taboł