Zwycięstwo drużyny żeńskiej w halowej piłce nożnej

W dniu 12 grudnia 2013 r. w szkole nr 1 w Krapkowicach odbyły się międzyszkolne zawody piłki nożnej dziewcząt. W zmaganiach brały udział drużyny z trzech szkół średnich: Zespół Szkół Zawodowych im. Piastów Opolskich, Zespół Szkół w Gogolinie oraz Zespół Szkół im. Jana Kilińskiego w Krapkowicach. Podczas rozgrywek nie zabrakło ducha walki, zdrowej rywalizacji, jak również drobnych kontuzji.

Ostatecznie zwycięstwo odniosły zawodniczki z Z.S. im. Jana Kilińskiego wygrywając z Gogolinem 3:1 (1x-Karolina Dąbrowska, 2x-Weronika Kurek) i 1:0 (1x- Weronika Kurek) z Z.S im. Piastów Opolskich. Pierwszy mecz zwycięskiej drużyny nie rozpoczął się zbyt obiecująco. Bramkę na 0:1 strzelił Gogolin, co najwidoczniej zmotywowało przeciwniczki i doprowadziło najpierw do wyrównania, a następnie do przewagi. Drugie, zacięte spotkanie bardzo długo utrzymywało remisowy wynik, jednak pod koniec drugiej połowy 'Skórzak' objął prowadzenie i tym samym wygrał obydwa starcia. 

Trzymamy kciuki za reprezentantki kobiecej drużyny, gdyż już na początku stycznia w Głubczycach mają się odbyć ich kolejne zmagania.

piłka nożna.jpeg

Opublikował: Grzegorz Podsiadło     Data publikacji: 02-01-2014 12:41
Zespół Szkół im. Jana Kilińskiego
47-303 Krapkowice | ul. Ks. F. Duszy 7 | tel. 77 466 32 02