Konsultacje dla rodziców - 26.10.2017r. Zapraszamy! :)

Rozkład odjazdów autobusów szkolnych

Nazwa linii: KRAPKOWICE D.A. – OTMĘT Ks.DUSZY przez: ŻYWOCICE –STRZELECZKI

Godziny odjazdu autobusu w dn 2.09.2013

DWORCE PRZYSTANKI 
8.10 Krapkowice D.A. 12.05 
8.14 Żywocice 12.01 
8.17 Pietna 11.58 
8,23 Sciborowice 11.51 
8.29 Łowkowice 11.43 
8.36 Strzeleczki skrz 11.36 
8.41 Dobra 11.29 
8.44 Steblow 11.23 
8.47 Krapkowice PR 11.18 
8.49 Krapkowice Os.1000L 11.16 
8.51 Krapkowice.D.A. 11.14 
8.53 Krapkowice, Otmęt CENT. 11.12 
8.55 Otmęt Ks. Duszy 11.10 

Nazwa linii KRAPKOWICE D.A – KRAPKOWICE D.A.przez;GOGOLIN dk –CHORULA

DWORCE PRZYSTANKI 
8.15 Krapkowice D.A. 11.45 
8.25 Gogolin dk 11.35 
8.35 Chorula 11.25 
8,42 Malnia 11.18 
8.46 Odrowąż 11.14 
8.50 Otmęt Ks.Duszy 11.10 
8.55 Krapkowice D.A. 11.05

Opublikował: Grzegorz Podsiadło     Data publikacji: 30-08-2013 15:30
Modyfikował:    |  Data modyfikacji: 30-08-2013 15:30
Zespół Szkół im. Jana Kilińskiego
47-303 Krapkowice | ul. Ks. F. Duszy 7 | tel. 77 466 32 02