I Opolski Przystanek PaT

W tym roku na Opolszczyźnie odbędzie się I Opolski Regionalny Przystanek Pat, którego organizatorami są między innymi Urząd Marszałkowski, Urząd Miasta Opola i Komenda Wojewódzka Policji w Opolu.

W trakcie Przystanku młodzież będzie mogła uczestniczyć w wielu ciekawych warsztatach m.in. wokalnych, tanecznych, taktyk i technik interwencji policyjnych, starodawnych sztuk walki, dziennikarskich, rzeźbiarskich, aktorskich, improwizacji kabaretowej, tworzenia biżuterii metodą makrama czy też małych form rzeźbiarskich. Jedne z tych warsztatów poprowadzi, znany z programu „Jaka to melodia” - Robert Osam. Warsztaty odbędą się na terenie II LO im. M. Konopnickiej w Opolu.

Na sobotnie południe zaplanowano również Patosferę – manifestację młodych ludzi, którzy chcą żyć w świecie bez uzależnień. Obok Ratusza opolska młodzież zatańczy popularną „belgijkę”. Uroczysty finał Przystanku odbędzie się w sobotę 24 maja w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym obok „Karolinki”.

Grupa uczniów z jednej szkoły moze liczyć maksymalnie 20 osób. Minimalny wiek uczestnika 15 lat. Każdy uczestnik ma zagwarantowane wyżywienie.

Zgłoszenia uczniów u p. pedagog,  do poniedziałku 12.05.2014 wraz ze zgodą rodziców oraz podpisanym regulaminem.

Więcej informacji w załącznikach:
PDFregulaminpat.pdf
PDFregulaminzgloszen.pdf
DOCXpat_zgoda_rodzicow.docx
PDFwarsztaty.pdf
 

    Data publikacji: 08-05-2014 09:18
Zespół Szkół im. Jana Kilińskiego
47-303 Krapkowice | ul. Ks. F. Duszy 7 | tel. 77 466 32 02