Już dziś - poszukiwani liderzy do Szlachetnej Paczki!

Kochani - już dziś - poszukiwani liderzy do Szlachetnej Paczki!

Info. od p. Karoliny Olender
Co to jest Szlachetna Paczka? Jest to przemyślany sposób jednoczenia tysięcy osób: rodzin, wolontariuszy oraz darczyńców. Co różni ją od innych stowarzyszeń pomocy? Szlachetna Paczka daje impuls i nadzieję na zmianę. Jedna osoba pomaga jednej konkretnej osobie, którą sama wybiera i spełnia tylko jej najważniejsze potrzeby. Dzięki setkom wolontariuszy możemy pomagać tysiącom rodzin, o których czasem nawet nie wiedzą instytucje charytatywne. W zeszłym roku udało nam się pomóc ponad 70tys rodzin. W tym roku chcemy ten rekord pobić, ale do tego potrzebujemy pomocy.

Jesteśmy na etapie rekrutacji liderów SuperW. Chcemy stworzyć magazyn na terenie Krapkowice-Otmęt, aby dotrzeć do rodzin z tamtych okolic. Szukamy ludzi, którzy chcą się zaangażować w pomoc innym. Musi to być osoba pełnoletnia, która potrafi kierować innymi (gdyż pod jej opieką będzie grupa wolontariuszy). Jest to dobra forma sprawdzenia siebie i swoich umiejętności przywódczych.

Jest to pilna sprawa, niecierpiąca zwłoki. Rekrutacja kończy się 18 czerwca, ale im szybciej będziemy mieli komplet liderów tym wcześniej będziemy mogli zacząć działać.

Osoby chętne niech się zgłaszają na stronie http://https://www.superw.pl/ - tam też można otrzymać wiele informacji na temat kim jest lider i czym się zajmuje.

Mam nadzieję, że wspólnymi siłami w szybkim tempie stworzymy pierwszy magazyn w Krapkowicach-Otmęcie!

(Namiary na p. Karolinę dostępne są u pedagoga szkolnego.)

    Data publikacji: 29-05-2014 15:34
Zespół Szkół im. Jana Kilińskiego
47-303 Krapkowice | ul. Ks. F. Duszy 7 | tel. 77 466 32 02