Pożegnanie tegorocznych maturzystów

W piątek 24.05.2015r. uroczystym apelem pożegnaliśmy maturzystów. Po przywitaniu gości przez wiceprzewodniczącego szkoły Dominika Glinkę, głos zabrała dyrektor Iwona Medwid, a także starosta Maciej Sonik.

Pamiętajcie, że to dzisiaj dla Was nic się nie skończyło - bo wspomnienia, przyjaźnie i wiedza pozostają mimo końca roku szkolnego. Dzisiaj wszystko się dla Was zaczyna - dorosłe życie i samodzielne decyzje. Uwierzcie mi, że matura wcale nie jest najważniejszym egzaminem w życiu... jest pierwszym z wielu najważniejszych! Po niej przyjdą następne i następne. Wierzę w Was i wierzę, że dacie radę. Trzymam za Was kciuki!

Starosta Krapkowicki wręczył nagrodę Rominie Jasik za najlepsze wyniki w trzyletnim cyklu kształcenia. Dyplomami i podziękowaniami zostali uhonorowani również wyróżniajacy się w nauce uczniowie oraz zaangażownai w życie szkoły rodzice.

Dużo pozytywnych emocji wzbudziła częśc artystycna przygotowana przez II klasy. Uczniowie wcielili się w rolę nauczycieli, ale również absolwentów szkoły.

Źródło - zdjęcia i wypowiedź: https://www.facebook.com/starosta.krapkowicki

zakończenie 3 kl..jpeg

zakończenie 3 kl. a.jpeg

zakończenie 3 kl. b.jpeg

    Data publikacji: 30-04-2015 10:13
  |  Data modyfikacji: 30-04-2015 11:11
Zespół Szkół im. Jana Kilińskiego
47-303 Krapkowice | ul. Ks. F. Duszy 7 | tel. 77 466 32 02