Skład Samorządu Uczniowskiego - LO

 

Członkowie Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2018/2019 w Liceum Ogólnokształcącym:

 

Przewodniczący: Mikołaj Wietrzyk, kl. 1B

Zastępca:  Paulina Rodziewicz, kl. 2B

Sekretarz: Małgorzata Łabuda, kl. 2A

Członkowie:

Oliwia Blach, kl. 2A

Julia Chrobok, kl. 2B

Aleksandra Hulin, kl. 2A

Opiekun: p. Krzysztof Adamaszek

Kontakt: k.adamaszek@powiatkrapkowicki.pl

 

Więcej o nas:

Mikołaj W.jpeg

Mikołaj Wietrzyk

Mam 16 lat i chodzę do I klasy w naszej szkole. Gdybym miał w kilku słowach opisać siebie… przedsiębiorczy optymista, otwarty, życzliwy dla innych, pełen radości i pozytywnie zakręcony. Od kilku miesięcy jestem przewodniczącym szkoły – lubię działać, zarażam innych swoją mega aktywnością.

 

Oliwia Blach

Uczęszczam do 2 klasy liceum. Jestem osobą kreatywną, otwartą na nowe pomysły, asertywną, dokładną i łatwo zawieram przyjaźnie. Interesuję się muzyką, malarstwem oraz grami o różnej tematyce. Łatwo przyswajam języki oraz sama tworzę obrazy.

 

Małgorzata Łabuda

Uczę się w drugiej klasie liceum. Jestem towarzyską osobą, lubiącą wyzwania. Mogę śmiało powiedzieć, że jestem także całkiem pozytywnie zakręcona. Chętnie pomagam innym, dlatego każdy może do mnie podejść, jeśli ma problem i wspólnie go rozwiążemy. Na codzień chodzę do szkoły i spotykam się z przyjaciółmi. Od dziesięciu lat tańczę w klubie "Siera" w naszym mieście. Zawsze jestem chętna do brania udziału w ciekawych wydarzeniach.

 

Aleksandra Hulin

W kwietniu skończę 18 lat. Jestem pomysłowa, pomocna, szczera, otwarta, aktywna zaradna odpowiedzialna i asertywna. Głównie interesuję się psychologia i sportem. W związku z tym że uwielbiam dzieci to jestem drużynowa 7 Gromady Zuchowej "Wesołe Tygryski". Do mojej gromady należy ok. 20 dzieci w wieku od 6-10 lat. Jako iż należę do Związku Harcerstwa Polskiego angażuje się w różnego rodzaju charytatywne akcje. W wolnym czasie spędzam czas ze znajomymi i oglądam mnóstwo filmów.

 

Paulina R.jpeg

Paulina Rodziewicz

Mam 17 lat. Interesuję się informatyką, grami komputerowymi oraz pisaniem. Jestem osobą otwartą, komunikatywną, ale również wrażliwą i spokojną.

 

Julka Ch.jpeg

Julia Chrobok

Mam 17 lat. Na codzień śpiewam, piszę piosenki i mam wiele innych zainteresowań. Gram na pianinie i na saksofonie. Jestem bardzo aktywna, twórcza i kreatywna. Lubię rozmawiać z ludźmi, 24 godziny na dobę.


  |  Data modyfikacji: 16-04-2019 12:01
Zespół Szkół im. Jana Kilińskiego
47-303 Krapkowice | ul. Ks. F. Duszy 7 | tel. 77 466 32 02